Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori  (Read 118487 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #435 on: December 18, 2013, 09:17:48 »
Zato meni BTR ne drzi cestu.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #436 on: December 18, 2013, 11:01:17 »
Ako stavljam nove felge idem max +1 i zasad je sve ok.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #437 on: December 18, 2013, 12:11:33 »
Da, probao sam vratiti originalne i sve je isto, ali ja nisam stavljao veće.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #439 on: December 18, 2013, 12:53:11 »
Još nek puknu Red Bull Ring i super.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #440 on: December 18, 2013, 13:13:20 »
Bonusi.... buahahahahahahah

http://blog.eu.playstation.com/2013/12/18/gran-turismo-6-red-bull-x-challenge-goes-live-today/

Consecutive Login Bonus

When you login online for consecutive days, a bonus to all credits awards will accrue up to a potential 200% bonus on the 5th day. Be sure to login everyday to earn more credits!

Entry requirements for Seasonal Events lowered

Players will only require a National B licence in order to participate in Seasonal Events and, for a limited time, there will be unique special events that will reward cars as prizes, so don’t miss this opportunity and remember to login online!

Bonus Events within Seasonal Events

Two new Seasonal Events will run from 20 December 2013 to 17 January 2014 and 02 January to 30 January 2014. These unique events to mark the seasonal holidays and the New Year will feature special bonus credits

Credits earned in Career Mode increased

Finally, as a bonus to players who participated in GT Academy 2013 – this update will provide a very special gift, the Nissan GT-R Nismo GT3 N24 as raced by Yamauchi-san himself at this year’s Nurburgring 24H race.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #441 on: December 18, 2013, 13:22:18 »
1255 mb apdejet, sto toliko??
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #442 on: December 18, 2013, 13:27:25 »
Bonusi.... buahahahahahahah

A glavno da ste drkali sa glichevima, lipo sam reka da će biti bonusa. :-p
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #443 on: December 18, 2013, 13:28:08 »
Ne zaboravite svi da mozete natuci svih 200% bonusa unutar samo 70 minuta, bez obzira kad se logirate za taj dan.

Time Zone podesavanje.

Dakle, sto napraviti kada zelite u jednom danu i unutar par sati povecati bonus do 200%? Ovo:

Prvo se logirajte standardno i uzmite bonus za taj dan pa odete na > Save/Quit Game. Bonus za EU/PAL igre dodjeljuje se za svaki slijedeci dan u 00:01 sat po datumskom (Time Zone) satu konzole, bez obzira na sat logiranja. Kako bi "prevarili" skriptu za bonus, odite u XMB izbornik > Settings > Date&Time Settings > Time Zone. Kljucno je u stvari promijeniti vremensku zonu, promjena samog sata nista ne radi.

Dakle, ako ste u 16:45 popodne usli prvi puta u igru, pokupili bonus za taj dan i izasli natrag u izbornik, trebate manualno prebaciti postavke Time Zone za +7 sati unaprijed, da vam sat konzole onda pokazuje 23:45. Nakon toga udjete ponovo u igru - i igra sad pokazuje 23:45 - i sacekate tih 15 minuta  do ponoci. Bam, u 00:01 dobili ste novi bonus (i nove boje naravno, manje vazno). Save/Quit Game/natrag u XMB. Opet odete u Time Zone i samo vratite zonu natrag za 1 sat, da vam sad pokazuje recimo 23:03. Opet udjete u igru i cekate "ponoc" i u 00:01, bam, evo opet bonus... i tako dalje.

Idealno vrijeme za raditi ovo je negdje tek prije 18:00 popodne ako se dobro sjecam, kada ima kombo TimeZOnea sa razlikama +6, +5.45, +5.30, +5.00. Ukratko, za sat vremena je moguce natuci 200% Bonusa za taj dan ako u tom trenutku krenete mijenati postavke i radite nesto drugo tih sat vremena dok svakih 15 minuta samo ulazite izlazite i micete sat.

Eto, valjda ce nekom biti korisno, znam da je meni uvijek bilo :)


Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #444 on: December 18, 2013, 13:36:17 »
Ma... sve je to zgodno i krasno, ali ipak treba previše muke da se uzmu neki auti od 20 milja... Ja sam preksinoć izglitchao dovoljno da si sve one oldtimere kupim :)
Vozi miško

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #445 on: December 18, 2013, 13:54:57 »
Ma... sve je to zgodno i krasno, ali ipak treba previše muke da se uzmu neki auti od 20 milja... Ja sam preksinoć izglitchao dovoljno da si sve one oldtimere kupim :)
Previše muke, a najbolje da se sve dobije otključano i u garaži, di vam je draž otključavanja, osvajanja, brinuti se samo za jedan auto, s njim osvojiti što je više moguće. Sad kad malo bolje razmislim taj glich je totalno uništio igru. Mislim da je najbolje, da kad GT7 izadje, čim se prvi put pokrene da odmah sve bude završeno u igri i svi trofeji osvojeni.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #446 on: December 18, 2013, 14:10:17 »
a di je problem otvoriti dodatni account na konzoli, pa lagano vozit i osvajat, manje više su svi izgličali online accounte, tako da imamo aute za vozit online, a karijera laganini...
previše je puta bilo ja nemam ovaj, ja nemam onaj...
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #447 on: December 18, 2013, 14:22:30 »
a di je problem otvoriti dodatni account na konzoli, pa lagano vozit i osvajat, manje više su svi izgličali online accounte, tako da imamo aute za vozit online, a karijera laganini...
previše je puta bilo ja nemam ovaj, ja nemam onaj...
A koliko se to auta vozi u online cca. 20 do 30, uvijek istih, a nije da su to ultra skupi auti, jer ja sad sa vama ne mogu voziti online jer nemam 300 auta od kojih su neki po 20m. Uglavnom svakom njegovo :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #448 on: December 18, 2013, 14:26:12 »
Ja nemam remorse, samo 35 najskupljih sam glitcho i nista vise.

Sad kad su tu Bonusi i ostalo, uz nadam se nove Seasonale nakon Nove, napokon mogu poceti normalno igrati igru i to me skroz veseli. Ostale su mi sve utrke u iB, iA i S, zabava tek pocinje.

Offline Turbo Paljo

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 46
Re: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena tema - Chat, impresije, savjeti, razgovori
« Reply #449 on: December 18, 2013, 15:05:24 »
Ja si bum zgličal sve kaj mi srce poželi za guštirati TT, jer nemam vremena previše...,a karijeru sam si započeo sa jednim od najljepših autiju ikad '78 Trans Am Special ED.....ko klinac sam na VHS pogledal Smokey & The Bandit jedno 300-400 puta pa sad mažem Burt Reynolds style
Gas, grass or ass! No one rides for free!