Author Topic: GT6 • 1.02 i 1.03 Update - Sluzbena chat tema  (Read 82267 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #90 on: December 20, 2013, 16:46:01 »
Moj je na disku, ništa nije gličano, PS je novi, kupljen prije 2 tjedna samo za GT6 i od ovog 1.02 updatea mi nakon skidanja patcheva i instaliranja, jednostavno zacrni ekran i to je to, ni naprijed ni nazad...  ::)

Čekaj, ne možeš uopće pokrenuti igru nakon 1.02 updatea?!
Mogu, ali skinuo sam 1.02 update, učitalo mi igru, onda je bio neki mali patch za skinut, skinuo to, crni ekran, ni makac.  System restore i sve radi normalno. Kasnije upalim plejku, uđem u igru najnormalnije. Dan poslije skinem još jedan patch i naravno, na istom mjestu pri učitavanju igre - crni ekran. System restore, bla, bla bla, upalim, sve normalno radi. Danas sam 2 puta palio playstation i sve se najnormalnije učitalo. Imam dojam da me zahebava samo kad skidam  neki patch...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #91 on: December 20, 2013, 17:14:29 »
Svi koji imate problema, probajte ovo:

PS3 RECOVERY MENU
http://www.semperthree.com/ps3recoverymenu.html

Napravite postupke 3 i 4:

3. Restore File System

This will rewrite the files the PS3 uses to boot. This feature will help if files have become corrupted and are not allowing the console to boot as normal. This should not erase any of your saved data or settings.

4. Rebuild Database

This can be a usefull feature if you have lost files on your system for no apparent reason. Try using this feature to see if it can restore those files. This will also rewrite corrupted files within the database, potentially eliminating future issues. This feature should not erase any of your saved data or settings.

Odnosno, sacekajte da dodje Djuro i da potvrdi, ali mislim da bi ovo moglo pomoci da se HDD "skocka" pa da mozda bude manje problema kad konzola zapisuje update u Game Data file za GT6.

Naravno, prije bilo cega napravite beckup save filea na USB.

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #92 on: December 20, 2013, 17:54:31 »
imam disk verziju i prilikom zadnjeg "malog" update-a mi se konzola smrznula, automatski se poslao report sony-u i obnovio database.
Otkad imam GT6 mi se to dogodilo nekoliko puta, a do tada mi se to desilo možda tri puta u tri godine koliko imam konzolu

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #93 on: December 20, 2013, 18:00:54 »
Restore filesystem se koristi samo u slučaju da neka igra ne radi. U svim ostalim slučajevima -> Rebuild database.
GT6 još pati od dječjih bolesti i hrpa stvari, očigledno, nije testirana u raznovrsnim uvjetima (makar se i s tim zna "dogodit" svašta)...
A da tek vidite show s trofejima na ps4, kojem još ni OS nije skroz popeglan... Sreća da k nama dolazi kasnije...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #94 on: December 20, 2013, 18:12:33 »
Ja bi radje 1 stock sa svim ugasenim, ali je to luxuz valjda.
Sta vrijedi sve pogasiti kad ce drugi koristiti sve raspolozivo ?

Da ionak ce ga svi upalit....uglavnom imamo slipstream konacnk kako treba,imamo i solo kvale bez slipstream-a i mislim da bi sad ona prvenstva konacno mogla poprimit nekog smisla....sta se ceka?biker?fedro?


Onaj update najavljen za siječanj koji bi trebao donijeti još Online opcija ;)


Hej, Zoki 8) Prvo naravno ovo što Stinger veli.
A ima tu na odjelu još raznih primarijusa organizacije, ali izgleda da svi imaju još i poneke dr.problematike - strpljen, spašen.

Ja sam upravo završio osmišljavanje nekih zabavnih (nadam se? ;D ) prvenstava sa starim makinama, pa ću pokrenuti ankete da vidimo kakav je zapravo interes.

Za ultra ozbiljna prvenstva, strpite se dok se aktiviraju ostale kolege, previše je to komplikacija za mene kad se pojave neka neslaganja ;)

E, ali, OVO JE ULTRA ozbiljna grupa organizatora. A također i apsolutno uspješna i kompetenta u tome.
I tpe-rus i ja vozimo s njima već kojih 2 godine i sigurno obojica možemo imati samo riječi hvale - što je već samo po sebi fenomenalno, pa dalje neću duljiti.
Osnovno - iako nastupaju i putem GTP-a, imaju oni i svoj forum poput našeg i par manih webova za organizacijske svrhe jer su tehnički stvarno nešto posebno.

http://www.gtplanet.net/forum/threads/%E2%89%A3pure-super-gt-cup-gt300-and-gt500-multi-class-tuning-prohibited-unlimited-spots-sign-up-now.293291/


Od vozača ima od casualaca do čistih aliena... npr. negdje 4 Britanska, 6 Američkih, ponešto Skandinavskih finalista regionalnih GTAkademija (od kojih je cca.pola bilo i na PRAVIM finalima na Silverstonu).
A kao šlag tu je i Tony1311 - Grk koji nema Akademiju kao ni mi, ali sprema u džep sve te "Akademike" osim jednog ;D
Postao je izuzetno opušten i susretljiv tip (Keko bi se začudio kolika promjena od Prologa) i kad sam mu spominjao naše nedavno prvenstvo i Keka - lijepo me je zamolio da pozovem cijelu ekipu jer bi jako volio voziti baš s Vama 8)

Brzina njima nije važna, nego korektnost na stazi i u komunikaciji, i da svatko pomalo i doprinese.
I već su navikli voziti "protiv" raznih foruma, prošlo prvenstvo su bile ekipe s još dva podjednako jaka - i tu nikome nije do bilo kakvog iskorištavanja, SVE JE UVIJEK na zajedničku dobrobit, tako da se ne morate skanjivati, dapače.
A bilo je 50 prijavljenih tako da se po potrebi vozilo čak i u 3 loungea. Takva kvaliteta i kvantiteta je nešto što je pravi gušt doživjeti :D

Trenutno pokreću jedno puno jednostavnije prvenstvo za ugrijavanje jer je otvoreno za sve (inače je samo po pozivnici od organizatora), a TUNING PROHIBITED je što uglavnom nije slučaj jer nastoje utrkivati što više makina istovremeno.

Pa iskoristite i pokažite im kako voze KIRURZI 8)



(E, sad idem poraditi na temi za neka naša prvenstva, tj. da ponudim pa vi vidite.)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #95 on: December 20, 2013, 18:26:56 »
to se traži,volio bi sa što više ekipe gonjat tak da se naučim i usavršavam, a kaj se tiče domaćih prvenstava kaj se god predloži meni paše i svaka čast na trudu  ;D

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #96 on: December 21, 2013, 18:55:57 »
Ima li još itko da mu je cool ovaj božićni ugođaj na GT-u?!
Upalim lagano glavni meni, a ono svira tiha noć, sve čekam kad će mi se djed božićnjak spustit kroz dimnjak sa kakvim volanom... ::)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #97 on: December 21, 2013, 19:17:49 »
Već sam se pitao kad će početi sa time... to je uvijek na GT-u tako u vrime blagdana :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #98 on: December 21, 2013, 19:18:37 »
To je sviralo svaki Božić i na GT5, ali Božić Bata nije mi donio ništa što nisam sam kupio. Još sam i jezikovu juhu popio za svaku glupost što sam unio u kuću. Ti odrasli su koma.

Offline Turbo Paljo

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 46
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #99 on: December 22, 2013, 02:52:55 »
Skinul i ja danas1.02 i Glitchana garaža ostala netaknuta, a i konzola se nije smrznula....sutra riješim vozačke i idem online
Gas, grass or ass! No one rides for free!

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #100 on: December 22, 2013, 15:40:24 »
Fedro, a ima li kakvih tehničkih problema tijekom tih prvenstava koje spominješ - ili sve prođe glatko?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #101 on: December 22, 2013, 16:40:59 »
Kakav je štos s RA menijem?nekad ga mogu koristiti nekad ne ???
neznam ni sam vise di mogu a di ne

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #102 on: December 22, 2013, 17:16:20 »
Jeli itko prešao Historic Racing Car Cup i Classic Supercars festival u IB klasi?
Nisam gličao pa nemam nešto love (oko 6 milja), tako da nemogu kupit 10 auta pa probat koji je najbolji, a kako nevolim tjunirat, volio bi uzest pilu s kojom ću serijski odmah rješit oba prvenstva. Pa ako imate kakav savjet...

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #103 on: December 22, 2013, 18:35:17 »
Ja sam to prosao sa Fordom gt40 iz 17.st anniversary edition, ako se dobro sjecam.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.02 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #104 on: December 22, 2013, 19:06:38 »
Fedro, a ima li kakvih tehničkih problema tijekom tih prvenstava koje spominješ - ili sve prođe glatko?

Iz nekog razloga glađe nego u domaćem lobiju - tamo uvijek svakog vidim i svi su uvijek vidjeli mene (i australci, ameri, kanađani, skandinavci, nijemci...), a ovdje najčešće neki problemi.

A što se tiče propozicija i provođenja pravila u prvenstvu, toj ekipi najiskrenije skidam kapu do poda, uvijek :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.