Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 949958 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3225 on: April 05, 2013, 23:28:39 »
Janis Joplin - Cry Baby


 :'( ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3226 on: April 05, 2013, 23:45:24 »
nisam ni znal da se to može..... hm, to objašnjava puno stvari

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3227 on: April 17, 2013, 23:55:13 »
Rumori :D :D ;D

Gran Turismo 6 for PS3 Possible reveal planned in the coming weeks

http://www.computerandvideogames.com/401434/retailer-lists-gran-turismo-6-for-ps3/



28.11.13  ??? Retaileri uvijek stavljaju te placeholder datume tako da ne vjerujem ni ovome, al me brine sto ce na kraju ipak doc na PS3.. Ako je to istina, ovo ce mozda biti prvi GT naslov koji necu kupit :'(
Mozda bude cross gen, ovu jesen na PS3, a na PS4 kao launch naslov u EU na proljece '14, s tim se daje i DriveClubu prostora na "živi" tih par mjeseci..

Quote
Well, Jacob managed to chat with him for a bit asking about Gran Turismo series and it’s future. And the information he managed to get is very interesting. Lucas gave away that Gran Turismo 6 production is in progress and we will be very surprised how accurate and well-reproduced are all the tracks. Also, the amount of them will be simply jawdropping.


I na kraju nova sluzbena web stranica za Aziju >

http://www.gtplanet.net/official-gran-turismo-website-gets-new-look-in-asian-regions/

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3228 on: April 18, 2013, 00:15:41 »
Mozda bude cross gen, ovu jesen na PS3, a na PS4 kao launch naslov u EU na proljece '14, s tim se daje i DriveClubu prostora na "živi" tih par mjeseci..

Quote
Well, Jacob managed to chat with him for a bit asking about Gran Turismo series and it’s future. And the information he managed to get is very interesting. Lucas gave away that Gran Turismo 6 production is in progress and we will be very surprised how accurate and well-reproduced are all the tracks. Also, the amount of them will be simply jawdropping.

Glasine da ne bude mrtvilo kakvo je nastalo...
Slazem se oko cross gena, nekako mi to ima smisla. Ali opet, ne znam...
Boldano-veri intrsting :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3229 on: April 18, 2013, 00:25:01 »
Hmh cudan malo datum, taman oko izlaska ps4...
Najlogicnija opcija mi je da onda bude cross gen, da cila igra bude ista samo na ps4 grafika bude bolja

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3230 on: April 18, 2013, 06:38:39 »
Puno staza, neki autolog/rivals mod, leaderboards i novi vozni model. To me zanima, uz naravno bolji zvuk.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3231 on: April 18, 2013, 11:54:07 »
28.11.13  ??? Retaileri uvijek stavljaju te placeholder datume tako da ne vjerujem ni ovome, al me brine sto ce na kraju ipak doc na PS3.. Ako je to istina, ovo ce mozda biti prvi GT naslov koji necu kupit :'(
Mozda bude cross gen, ovu jesen na PS3, a na PS4 kao launch naslov u EU na proljece '14, s tim se daje i DriveClubu prostora na "živi" tih par mjeseci..

Zašto ne bi kupio?


Nemam pojma što više misliti... ako će stvarno dolaziti na PS3 onda je taj datum debelo prekasno, naročito jer u to vrijeme bi trebala izaći i hrpa drugih naslova. S druge strane, Amar veli da ako će ovo izaći ovako kako se šuška, onda PS4 verzija neće skoro. I da bi ovo trebalo popuniti rupu do dolaska PS4 u Europu jer bi trebao doći sljedeće godine, za razliku od američanske verzije.

Uglavnom, ja sam totalno ZA, da GT6 izađe za PS3, prvenstveno iz financijskih razloga...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3232 on: April 18, 2013, 15:38:46 »
Ja sam totalno ZA, jer bolje da dobijemo igru sa 100 staza koju SVI mozemo voziti i uzivati iducih 3 godine, nego igru sa 20 staza koju ce moci voziti oni koji ce si moci odmah kupiti PS4.

Ovo je po meni win-win situacija.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3233 on: April 18, 2013, 15:52:00 »
Pošto tada neću imati PS3, mogu samo reći kako se nadam mogućnosti igranja iste na PS4 putem gaikaia, a opet će mi stvorit problem volan kojeg isto neću imati tada(niti ću financijski biti u mogućnosti zbog kupnje kozole)... Daj barem Prologue za PS4 na proljeće...

Kad se sve sabere, Kazi je potrebno 7-8 godina da napravi puni GT naslov, bilo bi smiješno da nije žalosno.  ::)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3234 on: April 18, 2013, 16:00:02 »
Ma što stalno jebeš zid s time da nećeš imati PS3? Zašto bi se uopće rješavao PS3? PS4 neće tako skoro, dolazi gomila igra (uključujući možda i GT6), zašto ćeš se rješavati trojki?!

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3235 on: April 18, 2013, 16:54:55 »
A i ti svašta pitaš. Pa zato što je Ivana tako naredila .  ;D

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3236 on: April 18, 2013, 17:32:50 »
Ja sam totalno ZA, jer bolje da dobijemo igru sa 100 staza koju SVI mozemo voziti i uzivati iducih 3 godine, nego igru sa 20 staza koju ce moci voziti oni koji ce si moci odmah kupiti PS4.

Ovo je po meni win-win situacija.

A šta ako dobiješ još samo dvije nove staze????
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3237 on: April 18, 2013, 18:08:44 »
Ja sam totalno ZA, jer bolje da dobijemo igru sa 100 staza koju SVI mozemo voziti i uzivati iducih 3 godine, nego igru sa 20 staza koju ce moci voziti oni koji ce si moci odmah kupiti PS4.

Ovo je po meni win-win situacija.

A šta ako dobiješ još samo dvije nove staze????

Onda će igrat Forzu Horizon 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3238 on: April 18, 2013, 18:09:24 »
A i ti svašta pitaš. Pa zato što je Ivana tako naredila .  ;D

Mda... samo onda nema ni PS4 ako je ona naredila ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3239 on: April 18, 2013, 19:27:43 »
PS3 je za mene gotova stvar, što sam planira igrati, odigra sam, ova generacija je ionako dugo trajala.

PS3 i volan rješavam iz dva razloga:



https://www.google.ba/search?q=dje%C4%8Dji+kreveti%C4%87i&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZB1wUfbDH8OI4gTk5ICoDA&ved=0CCsQsAQ&biw=1280&bih=652

PS4 sigurno uzimam na dan izlaska i 1-2 igre koja će jedan biti Killzone druga vjerovatno Driving Club, osim ako se na E3 ne najavi nešto pametnije, jebem mu pa ne može sad dati GT6, prateći njihovu praksu, onda se za 4-5 godina možemo nadati opet GT koji bi bio škrt sadržajem i taman tamo na zalasku PS4 oko 2020 'pravi' GT, ako ovo ne bude cross generation, nešto ssa njima stvarno nije ured, ne mogu stalno skoro jednu generaciju konzola kasnit da nam nešto daju.  ::)

Uvijek kao prvi novim tehnologijama, dok čitav svijet se igra na PS4 mi moramo na hardveru starom 10 godina.

Spremit Rinoseat i nadat se barem Prologue na godinu...  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo