Author Topic: Što nam još fali u GT5  (Read 147139 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #60 on: March 06, 2011, 20:59:15 »
pauza u sred igre ne funkcionira ni kod 2P split screen arcada, a kamoli gt5 online ;D

zamisli da ti netko pauzira u sred nekog zavoja u rimu, brzina 258 km/h, endurance, 58. krug, damage heavy ;D

za vremena se slazem
+ da svakih xy krugova (po volji odabrano u opcijama) ispise poredak u desnom kutu ekrana

Offline Mugo

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 168
  • Ninja - need I say more
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #61 on: March 07, 2011, 00:44:09 »
nitro, i napravi sam svoj auto kreator XD
X1 mi je postao prespor , danas razvalio zlato  ;D
Ninja - need I say more
psn ID:(ENG) gokogokogoko
          (HRV) N/A

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #62 on: March 07, 2011, 18:12:17 »
Ne salim se, jer se opcija pauze moze i ukinuti, a mogu se i dogovoriti uvjeti koristenja. Pa zar nemamo headsete ;D

Gdje celjad nije BIJESNA ni kuca nije tijesna...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #63 on: March 08, 2011, 11:41:07 »
Pauziranje u B-specu bi trebalo, ali nije krucijalno. Online? Ne znam, mislim da bi to donijelo samo probleme. OK, ako se moze iskljuciti ta opcija, ali stvarno mislim da nije potrebno trositi vrijeme na razvoj toga. Od svih onih stvari u prvom postu, desetak je stvarno potrebno i bilo bi dobro da ih uvrste u nadolazece apdejte, ali stvarno se nadam da uporedo s nadogradnjom GT5 rade na stazama i autima za GT6. Budimo realni, radije bismo nastavak za 2 godine nego za 6.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #64 on: March 08, 2011, 11:46:40 »
Ja sam vec to spominjao, GT5 je kostur onoga sto ce on sam biti jednog dana ili sto ce biti GT6, a kostur je bilo najteze izgradit i nisam vjerovao da ce me jedna video igra toliko uveseljavati kao GT5 i sama pomisao na ono sto nas ceka u buducnosti u ovom serijalu.

Ja mislim da oni sad trenutno 'dizu' standard modele na premium koji ce biti poslje na ovoj generaciji ili vec pripremljeni za PS4 i da im je to najtezi posao u cjeloj izradi, jer fiziku su izgleda vec pripremili na PS2 i GT4 tako sad pripremaju vizualni izgled.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #65 on: March 08, 2011, 15:05:12 »
Gledam ovaj novi nfs svako malo se novi auto u dlcima pojavi mislim da bi gt5 trebao isto...
I da vidio sam najavljeno da ce neki standard u premium nadogradit, nadam se sto prije.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #66 on: March 08, 2011, 16:14:41 »
A, nista ti kod njih nije sigurno.
Nek oni za pocetak nabace koju stazu, cisto radi osvijezenja, auta ima napretek, mozda i koji europski novijeg godine, isto za pocetak, cisto da nas drze 'ubudjenima'  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #67 on: March 08, 2011, 16:20:18 »
Ma da ubace Golfa VI, zadnji Megane, Alfu 159 i koju Bembaru (kockicu svakako), te daju izvesti RM na tim modelima, digli bi si rejting 200%.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #68 on: March 10, 2011, 15:05:49 »
fali i bolji model damagea, al ozbiljno

em je trenutni bugovit, em je sasvim nerealno da se utrku moze nastaviti nakon sto vas netko iskelji sa 2 glave a damage na heavy

zasto je bugovit? zato jer neki dan mi vozili Nurb 24h... i sada na pocetku 5. kruga povukao me slipstream po kisi, lagano ostruzem ogradu, dobijem damage na osovini i idem dalje... kako sam imao damage, gume za suho i gotovo cijeli krug do boxa (padala kisa), naravno da sam se jos par puta naslonio na zid, no meni je auto izgledao citav, da bi mi netko kasnije preko headseta rekao da mi auto izgleda nevjerovatno razbijeno... ??? tako da...

dalje, nerealno je da vozite npr. nascar, aute kod kojih od zadnjeg branika do zadnje osovine imate metar i po, netko se lagano nasloni na vas sa 20 km/h razlike kad ono pola auta sj3bano... ::) ...to nema veze s mozgom... :-X

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #69 on: March 10, 2011, 15:07:28 »
sad mi je palo na pamet

fali Alfa 159 8) mislim imamo breru ali ono ja bi htjeo i 159 ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #70 on: March 10, 2011, 15:09:26 »
Sto se tice damage, to je vezano uz online jel'?
Nisam primjetio takvo nesto u offline, jer mozda problem stvara konekcija, neznam.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #71 on: March 10, 2011, 15:11:24 »
nije konekcija nego algoritam
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #72 on: March 10, 2011, 17:05:10 »
fali i bolji model damagea, al ozbiljno

em je trenutni bugovit, em je sasvim nerealno da se utrku moze nastaviti nakon sto vas netko iskelji sa 2 glave a damage na heavy

zasto je bugovit? zato jer neki dan mi vozili Nurb 24h... i sada na pocetku 5. kruga povukao me slipstream po kisi, lagano ostruzem ogradu, dobijem damage na osovini i idem dalje... kako sam imao damage, gume za suho i gotovo cijeli krug do boxa (padala kisa), naravno da sam se jos par puta naslonio na zid, no meni je auto izgledao citav, da bi mi netko kasnije preko headseta rekao da mi auto izgleda nevjerovatno razbijeno... ??? tako da...

dalje, nerealno je da vozite npr. nascar, aute kod kojih od zadnjeg branika do zadnje osovine imate metar i po, netko se lagano nasloni na vas sa 20 km/h razlike kad ono pola auta sj3bano... ::) ...to nema veze s mozgom... :-X

Ja samo pokušavam zamisliti koliko bi GT5 bio bolja i komplenija igra da nisu trošili vrijeme na jebena oštećenja ::)

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #73 on: March 10, 2011, 19:10:00 »
fali i bolji model damagea, al ozbiljno

em je trenutni bugovit, em je sasvim nerealno da se utrku moze nastaviti nakon sto vas netko iskelji sa 2 glave a damage na heavy

zasto je bugovit? zato jer neki dan mi vozili Nurb 24h... i sada na pocetku 5. kruga povukao me slipstream po kisi, lagano ostruzem ogradu, dobijem damage na osovini i idem dalje... kako sam imao damage, gume za suho i gotovo cijeli krug do boxa (padala kisa), naravno da sam se jos par puta naslonio na zid, no meni je auto izgledao citav, da bi mi netko kasnije preko headseta rekao da mi auto izgleda nevjerovatno razbijeno... ??? tako da...

dalje, nerealno je da vozite npr. nascar, aute kod kojih od zadnjeg branika do zadnje osovine imate metar i po, netko se lagano nasloni na vas sa 20 km/h razlike kad ono pola auta sj3bano... ::) ...to nema veze s mozgom... :-X

Ja samo pokušavam zamisliti koliko bi GT5 bio bolja i komplenija igra da nisu trošili vrijeme na jebena oštećenja ::)


Jebena istina...... 8)

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #74 on: March 10, 2011, 19:13:21 »
fali i bolji model damagea, al ozbiljno

em je trenutni bugovit, em je sasvim nerealno da se utrku moze nastaviti nakon sto vas netko iskelji sa 2 glave a damage na heavy

zasto je bugovit? zato jer neki dan mi vozili Nurb 24h... i sada na pocetku 5. kruga povukao me slipstream po kisi, lagano ostruzem ogradu, dobijem damage na osovini i idem dalje... kako sam imao damage, gume za suho i gotovo cijeli krug do boxa (padala kisa), naravno da sam se jos par puta naslonio na zid, no meni je auto izgledao citav, da bi mi netko kasnije preko headseta rekao da mi auto izgleda nevjerovatno razbijeno... ??? tako da...

dalje, nerealno je da vozite npr. nascar, aute kod kojih od zadnjeg branika do zadnje osovine imate metar i po, netko se lagano nasloni na vas sa 20 km/h razlike kad ono pola auta sj3bano... ::) ...to nema veze s mozgom... :-X

Ja samo pokušavam zamisliti koliko bi GT5 bio bolja i komplenija igra da nisu trošili vrijeme na jebena oštećenja ::)

pa gle - ili napraviti kako spada ili ne uopce, jer sada je ni v rit ni mimo ;D

da ne govorimo za one ogrebotine od 1 m2 na npr bocnim stranicama auta - sta je ono?  ???