Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 133381 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #660 on: July 25, 2013, 13:07:02 »
Ćemu takav ispad?? Čovik je pita jednostavno pitanje, a moga si ful jednostavno napisati: '' Stavio sam linkove prije, potraži.''
Bokte...

Ful jednostavno mu je i napisa - postoji citava tema za Seasonal Evente i odradjen je krvav posao da bude takva kakva jest.

Buduci da ju je sam Kimi radio i na to potrosio mjesece zivota, naravno da mu ocito nije bilo drago spoznati da netko to nije primjetio ili jednostavno nije nikad otisao i pogledao sto sve DOISTA postoji na forumu - a mi koji ga radimo volimo misliti da ima stvarno puno toga korisnoga i da nema podrucja vezanog za GT koje nije pokriveno.

A koliko vidim, dodatno se potrudio da u ovom odgovoru polinka i sve teme na kojima neumorno radi. Ne kuzim problem :) :)

DOGZY, CITAJ FORUM MAJKUMU   ;D ;D ;D


Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #661 on: July 25, 2013, 13:09:59 »
Sve sam napisao post dva prije, to je sve. Necu se ponavljati ako netko ne cita moje postove. Majkumu  ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #662 on: July 25, 2013, 13:26:03 »
Takojeeee ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #663 on: July 25, 2013, 13:51:43 »
Dokad sutra traje seasonal? Danas nema šanse da ću poboljšati plasman, sutra moram u top 50, makar cijeli dan potrošio, odnosno, do kad traje ;D


Ponekad se ipak zapitam za koji kurac ja sve ovo i ovo i ovo svaki Božji četvrtak u 6 ujutro tipkam , kopiram , ljepim , pa mečnem slije , pa kilometarske linkove , pa podebljam , podvućem, zacrvenim...
A onda jopet i ovdje napišem , šta je bilo , šta je i šta će biti , gdje , kada i zašto i opet u crvenom, zelenom , plavom,podebljano, podvučeno,ponekad nagnuto ali uglavnom uspravno


Ćemu takav ispad?? Čovik je pita jednostavno pitanje, a moga si ful jednostavno napisati: '' Stavio sam linkove prije, potraži.''

Bokte...


Kao prvo , ja ovdje ne vidim nikakav ispad . Na njegov citat sam napisao svoje razmišljanje i postavljam si pitanje o temama koje o Seasonal Eventima radim i trebam li te teme uopče i dalje raditi.
U čemu ti tu vidiš problem?


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #664 on: July 25, 2013, 14:46:38 »
Vidim NEPOTREBNU živčanost, nervozu, agresivu i pametovanje.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #665 on: July 25, 2013, 14:57:53 »
Ja vidim nepotrebno seruckanje

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #666 on: July 25, 2013, 14:59:33 »
Ja vidim nepotrebno seruckanje

Super ;) Dobro za tebe...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #667 on: July 25, 2013, 15:13:08 »
UUUUUUU 8) :o 8)

Osjecam se prezadovoljno, a u tom trenutku (prolaska kroz cilj) kao heroj, prvi put u top 50 hehe.

@Knegas
Jbg, imas dobru alternativu bar. I imas Jadrana i ostale koji ti mogu pomoci.

@matej
Odlican rezultat, :thumbsup:


hvala, cestitam i tebi na rezultatu, znam kako ti je ;)
steta sto nemas vise vremena/volje, kako vozis mislim da bi se mogao i "naviknut" na takve rezultate

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #668 on: July 25, 2013, 16:18:21 »
Volje sam krcat i pucam po savovima ;D
Vremena nemam, amo-tamo sam a kad uvatim vremena za neki tt, kao npr. ovaj, imam dva sata cca. Kad je bila Mazda na Londonu, vozio sam sigurno 5h, tad sam bas imao vremena.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #669 on: July 25, 2013, 18:51:37 »
Fino kolega ;) svaka cast
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #670 on: July 26, 2013, 02:09:52 »
Vidim NEPOTREBNU živčanost, nervozu, agresivu i pametovanje.

Ja vidim nafuranog klinca koji je umislio da je Sennina reinkarnacija , SAMO ne znam odkud povod.  Zivio
Gt veteran superstar u penziji

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #671 on: July 26, 2013, 09:35:16 »
Dajte pa koji vam je klinac sad? Knegas, sta ti je ovo trebalo? Kimi je reagirao kako je reagirao, istina, nisam ocekivao takvu reakciju i nije mi se bas svidjela, ali sam rekao, ajde, neka mu je. I nisam bio jedini.

Umjesto da se s tim zavrsi, sad jos i ti ides nekom solit pamet.

Ma dajte ljudi ::)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #672 on: July 26, 2013, 09:54:27 »
A da ja zakljucam temu jedno 3 tjedna, dok prodju vrucine?

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #673 on: July 26, 2013, 18:12:20 »
Bravo matej ! Kad prije setup sastavi ? To je pravi kirurg,pusa od kengasa.
Gt veteran superstar u penziji

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #674 on: July 26, 2013, 22:21:44 »
Hvala Knegas, moram priznat da sam se potrudio jucer! Da ti budem iskren nisam puno niti prckao po setupu, samo neke osnovne stvari da mi auto bude vozljiv. Evo sto sam sve ugradio: zadnji spojler, sve ono sto smanjuje tezinu auta, sports ecu i sve ostalo sto ne povecava pp. Postavke: downforce max, power 94,7% ili tako nesto da bude 600 pp, lsd 10 25 15, rear toe 0, bb 5 7. Kao sto vidis nista specijalno. 46,0 je mislim moguce a za sve ispod toga se treba primit posla oko setupa.

Sad gledam ljestvicu i lagano gubim zivce :S, ludi Poljak je skinuo na 45,3, 45,5 je po mojim procjenama bilo neko savrsenstvo tako da mora da je slozio strasan setup. Nemam bas neke motivacije danas, valjda cu ju skupit za naredne dane...