Author Topic: Opcenita auto tema  (Read 297171 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #405 on: December 31, 2012, 13:45:19 »
Dobro drže cijenu


EDIT: sad vidim kilometražu

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Opcenita auto tema
« Reply #406 on: January 09, 2013, 18:47:19 »
Uff kakvo mjesto...





Mislio sam da ce biti kao i svaki drugi team shop, ali jednom kada izadete iz tog dijela gdje je bivsi Renault team (koji je jedino imenom vezan za pravi Lotus) onda znate da ste na pravom mjestu. U sobi lijevo od one sa prve slike se nalazi kamin sa dvije fotelje i stolicem koji je pun starih F1 knjiga. Sjeo sam i nisam dolazio k sebi. Ako zanemarite koznjake i ostale stvari koje su na prodaju u sobi, imate osjecaj da ste dosli doma kod starog Colina. Sjedim zavaljen u fotelji, u ruci knjiga o 60-ima, a oko mene ogromne slike Clarka, Colina kako jase svoj pobjednicki bolid, Senne u Estorilu... Pih.
Malo sam se sabrao kako bih krenuo u trecu sobu, onu najvecu. Tamo odmara novi Exige S, prvi put ga vidim uzivo, jao kako je lijep. A iza njega, u vitrini naredana po 5 Minichamps 1:18 Esprita sa svake strane prolaza. Prodavaci su izvanredni. Tip je malo pricao samnom o ovoj sezoni, valjda da vidi da volim sport, tj. da cu znati cijeniti ono sto slijedi i onda me pitao zelim li sjesti u Exigea. Vec me srce napustalo tada, previse je to odjenom. ;D Jebemu kako taj auto nisko sjedi. U daljnjem razgovoru kaze kako je to prvi u svijetu, a otvorili su ga u srpnju. Nadam se da ce ostati i nakon sto Lotus F1 team izgubi pravo imena Lotus i da tu prazninu na ulazu popune sa pubom, to bi bilo to.

Sto reci, ako ste ikada u Londonu, nalazi se na Picadillyu, ne mozete fulati.
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #407 on: January 09, 2013, 20:50:47 »
Vau!

Mogu misliti kako je to tamo, 3 slikice nisu dovoljne ;D Prekrasno iskustvo.

Jesi si nešto kupio od tamo?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Opcenita auto tema
« Reply #408 on: January 09, 2013, 21:54:56 »
Malo mi je bed bilo slikati, cak i ovo, ono odkud je ovaj dosao, slika mi cijeli ducan ;D

Rasprodaja je pa sam si obicnu bijelu majicu uzeo, salice neke i kisobran da se kurcim po gradu kako mi ga je Kimi osobno dao 8)
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #409 on: January 09, 2013, 22:43:51 »
E baš to, vidiš, nisam se tog sjetio, čovjek bi pomislio daj odi u kolibu i gazi zelje ::) ;D
Mogu mislit čega je sve bilo po ulicama Londona...

Najs, ja si sutra kupujem preko e-baya kupujem Leave me alone majicu od Kimija, kad smo već kod njega. @iced 8)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Opcenita auto tema
« Reply #410 on: January 09, 2013, 23:34:40 »
Ponadao sam se da ce ih biti tamo, ali nista. Vjerojatno rasprodano jer ipak jesu sluzbene. Jos jedna zgoda, svi Kimi bolidi (ima jos 2,3) su rasprodani, a Grosjean na 60% popusta piramidu cijelu napravili i ne ide ;D
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Opcenita auto tema
« Reply #411 on: January 10, 2013, 16:29:29 »
Super je ducan!
Pa i treba od Groesjana kupit suvenire, originalnije je. Svako Kimi,Kimi,Kimi...
2007 sam bio u Madjarskoj na utrci i kupio kapu od Spykera, milion Ferrari boja i jedna narancasta spyker :)

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Opcenita auto tema
« Reply #412 on: January 10, 2013, 16:57:11 »
 ;D Da, ali kapu nosis tamo cijeli vikend iz fore, a ovako bi ti mali Grosjean u malom Lotusu stajao na polici doma da te podsjeti kako ce i sljedeci vikend nekome upropstiti trku. :D
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #413 on: January 11, 2013, 11:37:09 »
----------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------



Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #414 on: January 11, 2013, 11:37:59 »

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Opcenita auto tema
« Reply #415 on: January 11, 2013, 12:16:05 »
Bogme su skupi ti golfovi
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Opcenita auto tema
« Reply #416 on: January 11, 2013, 13:00:54 »
Bome, za 50000 maraka se nekad Mercedes kupovao, luda je ta njemacka industrija i njihov standard.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #417 on: January 11, 2013, 14:22:01 »
Vidio AC Cobru 427 na Trešnjevci. Imam i sliku i videozapis tako da mi ne mozete doci s onom forom pic or it didnt happen. ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Opcenita auto tema
« Reply #418 on: January 11, 2013, 14:33:37 »
video or it didn't happen ;D ;D

ae da vidimo pa da procjenimo jel replika ili original


enivej kako će se novi zakon o co2 odraziti na polovne aute??
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #419 on: January 11, 2013, 14:35:37 »
I mene zanima je li replika ili oriđiđi. Uploadat ću video na YT pa ću tu staviti
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.