Author Topic: Foto sinteza  (Read 91424 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Foto sinteza
« Reply #15 on: April 26, 2008, 10:49:27 »
Evo sam pronašao neke svoje stare uratke....







Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #16 on: April 26, 2008, 10:54:53 »
lijepo stinger. mislim da sam sve vec vidio na gameplay stranici, svejedno uvijek je lijepo ponovno gledat. zadnja mi se definitivno najvise svidja.
inace, ja uvijek pokusavam prikrit te neke nedostatke (šuma, teksture itd.) - sebi na uzitak ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #17 on: June 07, 2008, 14:23:07 »
napokon skola zavrsava. imam jos nest malo za ucit, ono najteze je proslo.
danas sam zavrsio 11. utrku u f1champ (twin ring motegi).
sljedeci je Nurburgring! što me jako raduje. trebat ce mi dosta vjezbe da naucim stazu lijepo i konstantno vozit. nikad je nisam vozio s tako brzim strojevima, no valjda nece biti previse problema. 15 krugova :D

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #18 on: June 07, 2008, 22:18:13 »
uff formula na nurbu je jako zajebana skače ko divokoza po onima izbočinama i jako je lagano pogriješit
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: Foto sinteza
« Reply #19 on: June 08, 2008, 10:26:24 »
Nećeš ju nikad savladat da odvoziš 15 krugova bez da te staza (znači ne ti sam sebe) tako sjebe da nemreš ništ. Osim toga, na kraju svakog 2. kruga moraš u boks makar ć ti gume bit zelenkaste, do pola staze su crvene kao raikonnenov ferrari i nemreš ništ. Onda si tek najebo. Moja preporuka:Digni bolid dosta i smanji damper i spring softness. Jako.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #20 on: June 08, 2008, 15:09:14 »
jbt. nisam ni probo do danas ujutro. bas sam tio napisat da je divljina vozit po nurbu s tim mašinama. bolesno.
probao sam nešt mjenjat u postavkama, pa sam tako ja idiot spušto bolid kako bi bio sto više pri tlu da ne skače (smijeh), jos sam tamo nest probo sto sam procito da bi moglo pomoc, al mi se onda javio primjetni understeer i kocnica sporo hvatala.
hvala na preporukama ducatony, bas sam mislio pitat ili pogledat na gtp za pomoc.
dosad sam jedino nurb vozio s "normalnim" automobilima, nisam iskusio tolke grbine. sad shvacam ono sto ste pricali o nurbu kao stazi s previse grba kad se o formuli raspravljalo.
15 krugova pakla me ceka. :D (nurburgring je groblje deva koje su zakopane vertikalno :-X)

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #21 on: June 27, 2008, 17:33:14 »
I tako dakle meni dopizdilo. Pa sam danas izaso iz zatvora. Nurb nisam tio ic vozit jer mislim da ne bi uspio bit prvi, a i tio sam vec jednom izac van iz tog GT Formula Championshipa jer sam bio ko u zatvoru, prisiljen samo na to, nista drugo. Ni u photo lab nisam mogo otic nist. Pa sam puka, ne? Al dobro, da Nurb nije doso kao prepreka istrpio, al sam ovak pustio te zadnje 4 utrke na B-spec i SLOBODA! Uf, al je divno. Zaboravio sam koliko je GT4 zapravo divan kad si slobodan, a ne hardcore pola svog zivota, pa to ti odvrati zelju za igranjem. I sad uzivam. Nurb i ostale tri utrke rijesim kasnije. Mmmm. Sad imam i novaca. 7 milijuna i uzivam. Ko Sanader. Divno.
Nakon toliko vremena. Jer taj Championship sam krenio prelazit jos prosle godine. I sad slobodan. Uzitak ej.
Evo jedna fotka od prije. El Capitan, Lancer Evolution iz '92 - moj prvi automobil u GT-u4. Ah... ;D

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #22 on: June 29, 2008, 17:17:28 »
Ah, i dalje uzivam.
Tako sam si jucer uzo neki stari Nissanov Z model (slika) i nabio ga do kraja.
A nakon toga sam si jos vise uljepso dan i zadovoljio dusu. Kupih R34 crni, stavih mu crne felge i crni spoiler, nabih ga do kraja i provozah ga po Special Route 5, onako po noći, kad je već crn. Black GT-R Monster.

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Foto sinteza
« Reply #23 on: June 30, 2008, 00:37:13 »
Jako lijepa slika! Staza još ljepša ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #24 on: June 30, 2008, 14:51:00 »
Hvala :D Moja omiljena staza ;D

Vec sam spi*dio prvi milijunčić. Najviše na samozadovoljavanje oko 2 gore spomenuta automobila. Ostalo na kupnju potrebnih vozila za utrke proizvodjača. Svi auti su mi na raspolaganju za kupnju, oni koji nisu bili, njih sam danas naso pod rabljenima i rijesio se tog. Danas sam vozio 3,5 sata, preso 85 posto, a sutra dolazim negdje do 92-93 posto.
Danas mi je prosao 99. tjedan, pa sam poceo obilazit te salone s razbljenim autima. I uvidih neke race carove iz 99' godine sto mi je jako zanimljivo. U official salonima se nadju tek tamo iz 89' godine, a ovi rabljeni su i jeftiniji 3 puta. I lijepo izgledaju. I cine mi se dobrima. Pa me zanima, dali su po performansama vidljivo bolji od ovih starijih modela?



“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #25 on: July 02, 2008, 16:28:05 »
Došah do 96.2%. U 5 dana preletio 20%.
Još malo, još malo, ali ipak vremenski dugačko.

Ostalo mi je:

Extreme
  Formula GT World Championship (4)
  • Nurburgring Nordschleife
  • El Capitan
  • Suzuka Circuit
  • Fuji Speedway 2005

Endurance (7)
  • Nurburgring 24 hours Endurance
  • Suzuka 1000km
  • Motegi 8 hours Endurance
  • Tsukuba 9 hours Endurance
  • Circuit de la Sarthe 24 hours I
  • Circuit de la Sarthe 24 hours II
  • Fuji 1000km

Special Conditions (Hard) (5 ipo)
  • Grand Canyon Rally (1/2)
  • Whistler Ice Race
  • Chamonix Rally
  • Swiss Alps Rally
  • Tour de Tahiti
  • Yosemite Rally II

Licence Tests (3)
  • IA12
  • S6
  • S14


“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #26 on: July 03, 2008, 21:38:06 »
Black Monster R34 photo session
















Ima još fotki s Lagune Sece, al nisam htio sve stavljat. ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Foto sinteza
« Reply #27 on: July 03, 2008, 22:33:01 »
zakon slicke ;D
meni je ostalo 24h na hm.... nesjecam se i jos par onih misija ali nemam volje :)
cekam GT5 ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #28 on: July 03, 2008, 22:40:59 »
ma btk (boli te penis) ;D
mislis da bi ja igro gt4 da imam gt5p :D (odgovor je evidentan)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #29 on: July 05, 2008, 17:04:13 »
Šta se danas dogodilo? Pa svašta. Zaokružio sam broj zlatnih medalja na 80. Spontano. Nakon sto sam završio Suzuku u Formula GTWC-u (s podosta zivciranja na pocetku), ne znam sta da radim, pa odem vidit te testove sta su mi ostali. Odem prvo na IA12, jedan dio Chamonixa. I riješim ga za 5-10 minuta, s tim da nisam vozio rally nekih 8 mjeseci. (!?). I pocnem se sam sebi smijat kak je lagano, koje li ironije, nisam tolko dugo vozio rally, sad evo bez problema prolazim zavoje - lagano, lijepo. Poslije tog odem i na 2 preostala TT-a na snijegu pod S testovima. I njih rijesim u pola sata, mozda i manje. I uzivam u gledanju potpune 80-ice. Ko u snookeru kad vidis 147.



_____________________________________________________________________________________



“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi