Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148333 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #180 on: May 03, 2008, 20:02:17 »
Izgledalo mi je da je udarac vec namjesten ali san pomislija da bi to bilo glupo pa san nastavija po svom :P

Moran se pohvalit da san srusija sve cunjeve dva puta i satra bidnu Michelle;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #181 on: May 04, 2008, 12:01:28 »
Poceli problemi sa zamrzavanjem. Jucer jdno 10 puta. Izbrisao sve i instalira opet. Radilo neko vrime onda opet. Izgleda da cu se zajebavat sa tim dok god ne izdaju patch. I sad ti reci da igra nije rushed...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #182 on: May 04, 2008, 15:33:16 »
bomba onima u kucu koji prodaju takve igre ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #183 on: May 04, 2008, 19:09:41 »
Da kucnem u drvo, još se ni jednom nije zamrznula...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #184 on: May 04, 2008, 20:21:46 »
Mislim da zamrzavanje prije može imati veze sa samom konzolom odn. laserom koji je pred umiranjem. Nažalost, Sony-eva stara boljka, nekvalitetni laseri uredno ubijaju i ovu generaciju Play Stationa. Ništa strašno, na servisu promijene laser, ali košta vremena i živaca. Poznajem dosta ljudi kojima je crknuo laser, načešće su u pitanju modeli od 40 gb, ali ima i onih od 60 gb...

Ne kažem da će se ovo dogoditi Zenkai-u, ali mi miriše na to...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #185 on: May 04, 2008, 20:58:42 »
Stingeru govoris gluposti. Vise od 30% vlasnika GTAIV je dozivjelo zamrzavanje i ti hoces reci da ce svima nama uskoro crknit laser??

Zao mi je sta ti moran reci ali 360 ima ogromnu stopu kvarenja i nekazem da ce se to tebi dogodit ali mirise na to...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #186 on: May 04, 2008, 21:30:54 »
Koji kurac sve ono što se kaže o PS3 doživljavaš kao nekakav napad na sebe i tu konzolu? I koji kurac uvijek moraš spominjati X360? Kao, njemu je žao što mi mora reći da se box kvari? Ne budi mulac... Shvati da ja nisam fanboj i da imam obe konzole i da mi to daje za pravo da za svaku kažem njene prednosti i njene mane...

Za razliku od tebe ja sam na službenom servisu VIDIO gomilu crknutih PS3 zbog lasera, ništa nisam izmislio. Tako je i od toga se ne može pobjeći. I nema nikakve veze s X360... Nebitno za ovu priču, ali kad već upireš moj modani X360 je crknuo nakon godinu i devet mjeseci. Drugi, nemodani X360 radi već godinu dana bez problema i ima još dvije godine garancije (kupljen u njemačkoj). Prije par dana sam uzeo novi modani, ovaj iz nove generacije i s njim ne bi smjelo biti problema.
Ali to nema nikakve jebene veze s PS3 i s njegovim crkavanjem lasera. Ponavljam, imam dosta poznanika kojima je laser crknuo i na servisu im je zamijenjen. Simptomi su svima započinjali sa smrzavanjem neke igre da na kraju ništa ne bi htio čitati. Što je tu glupost?!

Ne pratim te detalje pa me zanima odakle baš brojka od 30%? Po mojoj logici ako nekome igra smrzava, a drugome ne, onda je to prije stvar harware-a, a ne igre. Istina je da je GTA jako zahtjevna igra koja traži stalno učitavanje, ali problem bi po meni trebao imati isključivo veze sa hardware-om. Kao da se iste stvari nisu događale i sa PS2?

Dakle, što je od navedenog glupost?

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #187 on: May 04, 2008, 22:13:50 »
E Stingeru, čist informativno, koliko košta zamjena lasera za ps3 i tko to radi? Da znam za ne daj bože...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #188 on: May 04, 2008, 22:21:12 »
Ne košta ništa jer je konzola pod jamstvom (bar je bila svima kojima je laser crknuo). Zamjenu vrši ovlašteni zastupnik, G.M.C. (piše na jamstvenom listu kojeg si dobio uz konzolu)

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #189 on: May 04, 2008, 22:21:47 »
A ako sam je kupio u Njemačkoj?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #190 on: May 04, 2008, 22:25:47 »
Nemam pojma... Siguran sam da jamstvo za tu konzolu u nas neće priznati, nazovi ih pa se raspitaj. Ja za svoj X360 koji je kupljen u njemačkoj imam frenda koji tamo živi pa mi nije problem poslati mu je ukoliko se što dogodi. Da nije bilo njega ne bih je ni kupovao tamo...

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #191 on: May 04, 2008, 22:26:21 »
ma dobro to je sve hipotetski...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #192 on: May 04, 2008, 22:31:36 »
ma dobro to je sve hipotetski...

Naravno... nadam se da će nam konzoletine još dugo poživiti ;D

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: GTA IV
« Reply #193 on: May 05, 2008, 00:35:41 »
IssLand.com

Offline dodo

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
Re: GTA IV
« Reply #194 on: May 05, 2008, 00:50:04 »