Author Topic: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic  (Read 96222 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #105 on: February 24, 2009, 13:44:51 »
I šta su rekli? Ja sam na netu našao da ruter moram prebaciti u nekakav BRIDGE mod.Pa sam to pokušao napraviti ali tada mi iskljući internet ,i kada se ponovo registriram sa username i password na ruteru sve se opet vrati na staro.Jedino što sam uspio je osposobiti UPnP i to kada isključim enternet kabal od računala i u ruteru ostane priključen samo enternet kabal od PS3 ali i dalje mi je NAT Type 3.Probao sam i wairless konekciju ali isto NAT 3.

Meni su router, prebacili u Amisu na bridge mode, nisam ništa sam dirao. Najbolje je da nazoveš internet providera da ti oni to slože
PSN_ID: Dzidza1978

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #106 on: February 24, 2009, 17:00:21 »
Guide of online event renewal 2009 February 24th 'Next renewal schedule of the online event of the [gurantsurisumo] 5 prologue' February 26th (the wood) was 2 o'clock in the afternoon. Please expect to the new online event. Furthermore, for the upper-class person the event becomes all no handicap games. * While checking the utilization circumstance of the customer, it executes the renewal of the online event, irregularly. As soon as renewal day and time to be decided, we inform with this news corner. After the renewing you can verify the contents of the event, in the page below. GT5 prologue online event
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #107 on: June 28, 2009, 05:52:34 »
Da li možete zamisliti dva nedojebana španjolca koji 10 krugova utrke troše na lupanje svakoga tko im se približi? Prokleta igra i onaj tko je napravio! Najebem im se mile majke ćopave... ukratko, ne bude li u GT5 private lobby-a zaboravite da ćete me ikad vidjeti online. Mrtvu im mamu nedojebanu... Koje je to jebeni mentalni sklop u glavi kad u 4 ujutro nemaš pametnijeg posla onim razjebavati preko kontrolera sve one oko tebe?


Odoh spavati.. i jedna lijepa prije toga:

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #108 on: June 28, 2009, 07:09:10 »
To ti se zove predpubertetsko razdoblje. Imaš messaging pa im jebi sve preko poruka.

Offline Brna

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • Tamo gdje strojevi govore istinu rijeci su suvisne
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #109 on: August 01, 2009, 14:36:52 »
jedini mozda jos vozim gt prolog online al dan danas neznam razliku izmedju beginera di nijedan vozac ni normalan a svaku trku vozi njih sto intermediate takodje a na expertu svega par vozaca na startu a opcenito 90% njih koji su fairplay

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #110 on: August 01, 2009, 18:35:23 »
Pa sam si naveo razliku. Ja cu malo vjezbat ovih dana.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #111 on: December 09, 2009, 14:04:02 »
ej jel ko vozio online TT bmw 135i suzuka N1 gume?

ja sam postigao 2.37.276 nakon cirka 25 krugova, rekord je 2.34.106 mislim vidio sam da je etna1994 vozio 2.35.xxx čovjeće kako :o

zaeb, vremena su 2 minute
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #112 on: December 09, 2009, 14:16:21 »
Nisam upalio prolog odavno... pitaj keka, možda on zna kako ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #113 on: December 09, 2009, 14:43:05 »
Jednosatvno. Gume ti ne smiju proklizavati i moras zadrzati idealnu putanju i izlaznu brzinu kroz zavoje. E sad jos samo to trebas znati izvesti i nemas beda ;)

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #114 on: December 09, 2009, 14:58:57 »
To je bila neka oklada prvi ili drugi dan izmedju mene i brata...tad se, mislim, nije jos vozilo ispod 15...
To ti sve govori...koliko vremena provedes vozeci, toliko si brz... Do kraja ce vjerovato ici i ispod 14.

Taj je auto relativno slab, pa i nems osjecaj da su N gume i nema nekih prevelikih mogucnosti proklizavanja. Znaci, samo trening...

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #115 on: December 09, 2009, 15:05:21 »
kako slab ima 305hp i na N1 može iz svakog zavoja powerslide bez beda

znam da je vježba ali jebo... ja bi bio sretan kad bi došao na ispod 2s od najbržeg ali i to mi se čini nemoguće
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #116 on: December 09, 2009, 15:12:27 »
Gle... radi se o Suzuki na kojoj ima 7-8 mjesta na kojima se drastično dobija ili gubi. Dakle, sva ona mjesta na kojima se jebački sjeku zavoji, vozi preko pasica, baca naglavačke... pogledaj malo tuđe vožnje pa vidi di se sve dobija na vremenu.

Ja sam totalni tudum za suzuku (ok, i inače sam, ali suzuka mi je totalna šteta), tako da je nikako ne volim voziti...

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #117 on: December 09, 2009, 15:16:46 »
suzuka je tehnicki dosta zajebana i trebas imati ruku za prvih par S zavoje ,di sam je gubio podosta , a keko je specijalist za nju , i treba ti dobar set up ako ide uz taj event..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #118 on: December 09, 2009, 15:22:33 »
E da, i setup je jako bitan... inače, prvi dio staze mi nije problem, ali ono kasnije, ona dva zavoja prije mosta, pa spoon, pa onda onaj nakon njega, ne znam kako se zove onaj brzi lijevi zavoj prije kočenja za šikanu, taj nikad, ali baš nikad nisam naučio proći kako treba

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - ONLINE Topic
« Reply #119 on: December 09, 2009, 15:27:29 »
treba pun qurac vjezbe tako ces najbolje shvatiti stazu, znam po sebi kad sam s prasinarom vozio fuji tt online event bili smo medju prvih pet samo je stvar prakse i gledati najbolje voznje tu ce ti biti sve jasno...
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg