Author Topic: YLOD  (Read 95683 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: YLOD
« Reply #90 on: December 28, 2011, 14:37:43 »
Ma meni samo nije jasno kako je u Slavoniji nestalo piva i kulena od kada je ovaj kizo otiša gore . I sad mu je dosadno , pa gnjavi onog susjeda da bi visio na ovom forumu.
.... ;D,Tiše! nemoj tako glasno ,da me čuje  ::), zablokirat će me ,pa sam u kukuruzu! :(
a ovako vas ipak i vidim i čujem  :D!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #91 on: May 17, 2012, 18:41:34 »
Dakle, YLOD ::) Jel zna netko neki servis u Zg koji se tim popravkom bavi, za neku razumnu cijenu? Eh, hvala :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: YLOD
« Reply #92 on: May 17, 2012, 18:48:01 »
Daj zezaš ... :-\

Pa nadam se da ćeš što prije to riješit...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #93 on: May 17, 2012, 19:15:12 »
Zeza "on" mene, al bar sam našao foru kako igru izvadit... big deal.

Teško da ću riješit ak nema servisa koji to popravlja. Nisam tip od šarafa, samo od gumbića...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: YLOD
« Reply #94 on: May 17, 2012, 19:15:57 »
Dakle, YLOD ::) Jel zna netko neki servis u Zg koji se tim popravkom bavi, za neku razumnu cijenu? Eh, hvala :)

A nee Fedroooo :-[ :-[ Baš te moralo pokositi! Koji model imaš?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #95 on: May 17, 2012, 19:16:34 »
:)

dembelog prdonju 40gb
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: YLOD
« Reply #96 on: May 17, 2012, 19:17:58 »
Eh... da imaš bar phata od 80GB...Ja ti ne znam nikakvog servisera, a i ne želim ga znati ako me kužiš ;)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: YLOD
« Reply #97 on: May 17, 2012, 19:18:59 »
Dakle, YLOD ::) Jel zna netko neki servis u Zg koji se tim popravkom bavi, za neku razumnu cijenu? Eh, hvala :)

Fedro, ja ti slozim zabadava.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #98 on: May 17, 2012, 19:22:31 »
Dakle, YLOD ::) Jel zna netko neki servis u Zg koji se tim popravkom bavi, za neku razumnu cijenu? Eh, hvala :)

Fedro, ja ti slozim zabadava.

Ma neće biti zabadava, dobit ćeš puno ljubavi ;D i još štošta! Hvala puno, ko da si ga već sredio :)

Jedino, ti nisi baš u Zabregu?


PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: YLOD
« Reply #99 on: May 17, 2012, 19:27:48 »
Dakle, YLOD ::) Jel zna netko neki servis u Zg koji se tim popravkom bavi, za neku razumnu cijenu? Eh, hvala :)

Fedro, ja ti slozim zabadava.

Ma neće biti zabadava, dobit ćeš puno ljubavi ;D i još štošta! Hvala puno, ko da si ga već sredio :)

Jedino, ti nisi baš u Zabregu?



;)

Cakovec. Imat ces jedino troskove poste. Posaljem ti adresu porukom. Ako stignes danas poslati, kroz vikend ti slozim i u utorak je kod tebe.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #100 on: May 17, 2012, 19:33:38 »
OK :) Veliko hvala, danas ja to sigurno neću stići slati. Pa ako ga središ i idući vikend, ili onaj iza toga, ja ću jednako biti sretan! 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: YLOD
« Reply #101 on: May 17, 2012, 19:41:17 »
OK :) Veliko hvala, danas ja to sigurno neću stići slati. Pa ako ga središ i idući vikend, ili onaj iza toga, ja ću jednako biti sretan! 8)

Ma nema problema, sad vec imam prakse. Daju se ozivit 90%. Tako da je velika vjerojatnost de ce tvoj proraditi.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #102 on: May 17, 2012, 19:43:21 »
Super, može Majstore!

nego, moj se definitivno nije pregrijao. Upalio ga, 15-ak minuta bio na forumu i kvrc ??? žuto... a 2 dana prije je žuljao Academiju min.12h u komadu.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: YLOD
« Reply #103 on: May 17, 2012, 20:36:15 »
meni je isto debeli crko nakon 15 min a znao radit satima.

crkne kad mu se svidi.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: YLOD
« Reply #104 on: May 17, 2012, 20:43:00 »
Super, može Majstore!

nego, moj se definitivno nije pregrijao. Upalio ga, 15-ak minuta bio na forumu i kvrc ??? žuto... a 2 dana prije je žuljao Academiju min.12h u komadu.
I moj prvi je tako crko, pa proradio, pa crko do kraja. I tada ga je trebalo ozivjeti. Treba biti ovako: kad ga upalis, pojavi se plavo, na kratko zuto i onda blinka crveno. To je YLOD.