Author Topic: YLOD  (Read 96533 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: YLOD
« Reply #105 on: May 17, 2012, 20:57:50 »
moj 60gb je radio par dana nakon ozivljavanja pa sam ga na krajusprzio opet grijajuci maticnu ,mislim da je stradao cell
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #106 on: May 17, 2012, 21:17:28 »
Super, može Majstore!

nego, moj se definitivno nije pregrijao. Upalio ga, 15-ak minuta bio na forumu i kvrc ??? žuto... a 2 dana prije je žuljao Academiju min.12h u komadu.
I moj prvi je tako crko, pa proradio, pa crko do kraja. I tada ga je trebalo ozivjeti. Treba biti ovako: kad ga upalis, pojavi se plavo, na kratko zuto i onda blinka crveno. To je YLOD.

da to, al nije mi se dalo pisati...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #107 on: May 17, 2012, 21:47:27 »
Mogu samo pohvaliti Cara kao dobrog oporavitelja :)

Jel' moj debeljko još radi? :)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #108 on: May 17, 2012, 22:10:29 »
Sjajno, nemam ništa protiv da Saša pokuša. Naravno da ne očekujem da "mora" uspjeti, al je zbilja lijepo što je voljan probati :)

Otkrio sam još jedan, sekundarni, problem. Nemam više ni kutiju, a još manje originalni stiropor kojim bi zaštitio konzolu prilikom slanja.
Znate li za kakva alternativna rješenja za slanje takve, malo osjetljivije i malo teže tehničke robe? I ponajviše gdje ih pribaviti ???
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: YLOD
« Reply #109 on: May 17, 2012, 22:11:15 »
Mislim da ti oni u pošti imaju, valjda...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #110 on: May 17, 2012, 22:13:30 »
Mislim da ti oni u pošti imaju, valjda...

Valjda ;D Ako imaju negdje vreću punu razmrvljenog stiropora, e to bi bilo to. A jel drže zbilja takvu vreću? Ili je itko konkretno prodaje?
Mogu pitati u dućanu s tapetama, farbama i sličnim "poterebštinama"... i ništa mi drugo ne pada na pamet.

Što se googlanja tiče u stilu "stiropor za pakiranje komadići" i sl. = 0 bodova.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #111 on: May 17, 2012, 23:03:12 »
Pitaj u trgovini da ti daju kakvu veću praznu kutiju pa onda nakrcaj zgužvanih najlonskih vrećica oko konzole, pa onda zgužvanog novinskog papira... bar bi ja tako napravio

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: YLOD
« Reply #112 on: May 17, 2012, 23:39:14 »
Mogu samo pohvaliti Cara kao dobrog oporavitelja :)

Jel' moj debeljko još radi? :)


Je, Stinger jos uvijek radi  :)

Posudio sam ga Danijelu da igra akademiju, da za Hrvatsku osvoji zlata  8)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #113 on: May 17, 2012, 23:55:53 »
Pitaj u trgovini da ti daju kakvu veću praznu kutiju pa onda nakrcaj zgužvanih najlonskih vrećica oko konzole, pa onda zgužvanog novinskog papira... bar bi ja tako napravio

Imam i prvog i drugog i trećeg, svaki je u svom vlastitom kutku stana ;D i barata se s time. al sam se nadao iznaći i nešto više hoh, no ko što veliš - poslužit će, thanks ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #114 on: May 18, 2012, 00:03:44 »
A ne znam što drugo predložiti... ja bih tako da sam u istoj situaciji... te konzole čudesa prolaze pri transportu, a da joj originalno pakiranje nešto naročito promaže sumnjam. Tako da je dobro ušuškati u ovo i trebalo bi biti ok. Eventualno doplatiti "lomljivo", mada možeš mislit što bagra poštanska pazi na to ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: YLOD
« Reply #115 on: May 18, 2012, 00:36:47 »
trenutno imam samo sretne misli... zbilja. U konačnici čekam taj E3 s nadom da objave maksimum konkretnih informacija o nextkonzolama, jer što su oni konkretniji u svemu vezanom uz to - to će i cijene ove generacije brže padati...

Al baš zato će njihov cilj biti podić što veću prašinu, a da što manje kažu... nda.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: YLOD
« Reply #116 on: May 22, 2012, 17:54:23 »
Rastavio PS3, očistio laser, uredno radio mjesec dana i sad je krenuo zezati, primi igru, radi, pa nakon nekog vremena zablokira...
Nije mi prvi kojeg čistim, jesam mogao nešto krivo napravit, jer u biti taj PS3 i nije zezao, samo je trebalo čekati po 10-15sec da očita igru, nakon što sam očistio, odmah ju prepozna, ali evo sad problema nakon mjesec dana. (ne radi se o mom PS3) Slim model 250G
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: YLOD
« Reply #117 on: June 01, 2012, 13:58:16 »
Je li moguće vratit pleyku na početne postavke, tj resetirati ju a da se ne diraju podaci i accounti koji su pohranjeni na njoj? Znači samo želim početne postavke vezano za grafiku, zvuk i sve ostalo.

Pokušavam na taj način natjerat hdmi da proradi!
psn-id: GTS-Klocna

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: YLOD
« Reply #118 on: June 01, 2012, 14:18:50 »
Rastavio PS3, očistio laser, uredno radio mjesec dana i sad je krenuo zezati, primi igru, radi, pa nakon nekog vremena zablokira...
Nije mi prvi kojeg čistim, jesam mogao nešto krivo napravit, jer u biti taj PS3 i nije zezao, samo je trebalo čekati po 10-15sec da očita igru, nakon što sam očistio, odmah ju prepozna, ali evo sad problema nakon mjesec dana. (ne radi se o mom PS3) Slim model 250G

Koliko sam ja upoznat s čišćenjem lasera, to je kratkotrajnog vijeka, i još više uništi laser, a možda sam i u krivu.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #119 on: June 01, 2012, 14:41:07 »
Je li moguće vratit pleyku na početne postavke, tj resetirati ju a da se ne diraju podaci i accounti koji su pohranjeni na njoj? Znači samo želim početne postavke vezano za grafiku, zvuk i sve ostalo.

Pokušavam na taj način natjerat hdmi da proradi!

Kad je u stand by-u pališ je dugim pritiskom na tipku za paljenje... držiš oko 5 sekundi odn. držiš dok se ne čuje beep. To će sliku i zvuk vratiti u početno stanje.