Author Topic: Što nam još fali u GT5  (Read 147132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #120 on: September 09, 2011, 12:11:13 »
Ovo sa kupnjom me zasad najviše živcira, neki dan kad su bila ona stara Japanska auta, sve sam ih pokupovao, zamislite koliko to traje i evo sad Mercedese... Pa zar se nije moglo označiti šta ću kupiti i zdravo.

Moglo se, ali se onda nevide animacije i zvuk paljenja auta koji redovito preskočim, brzim stiskanje Xića :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #121 on: September 09, 2011, 12:17:18 »
ja bi volio kad bi mogli malo detaljnije regulirati šta želimo vidjeti u HUD

također povezivanje sa PSP-om pa se onda na njemu mogu ispisivati vremena, tj čak kompletni live timing se može na njega staviti
i tako se oslobodi prostor na velikom ekranu pa je lakše voziti pogotovo iz kokpita

ali slažem se najbitnije da nam daju nove/stare staze, naravno ako uleti neki autić ili nešto slično možda pokoja nova opcija za online još bolje
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #122 on: September 09, 2011, 12:32:08 »
I ovo što je mene sinoć zadesilo, bitno je da prilikom kupnje treba par puta potvrdit, a kad voziš utrku, jednim klikom izadješ!  ::)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #123 on: September 09, 2011, 12:38:29 »
To ti je kad gazda putuje po svijetu i otvara sajmove, dok pripravnici rade na igri. Hrvatski model.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #124 on: September 09, 2011, 12:55:49 »
malo smo ljenjivci, a?
jednim klikom da je change oil->all
i jednim klikom da je buy car->all  8)

Kazo, daj nam friško stazo!  ;D
Ostalo okej. Možda polirati malo online. To je sve individualno, ja gledam što mene vuče igri, a to je npr. dobro složen Time Trial u Seasonalima pa da je izazov. Izbaciti kemiju od tamo i ja sasvim zadovoljan.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #125 on: September 09, 2011, 13:06:07 »
malo smo ljenjivci, a?
jednim klikom da je change oil->all
i jednim klikom da je buy car->all  8)

Kazo, daj nam friško stazo!  ;D
Ostalo okej. Možda polirati malo online. To je sve individualno, ja gledam što mene vuče igri, a to je npr. dobro složen Time Trial u Seasonalima pa da je izazov. Izbaciti kemiju od tamo i ja sasvim zadovoljan.

Jedno je biti lijen, a drugo je kad nemaš vremena, nego umjesto da voziš, moraš ko kreten klikati i čekati. Zadnji UCD niti jednom autu nisam promjenio ulje niti ću ih voziti, jer za 20 auta klikati, maintenance,pa change oil,pa animacija,pa izadji u maitenance,pa u GT life,pa garaza,pa odaberi auto, pa gt life, ga maintenance, pa oil change, pa animacija, pa izadji u maintenance ..... , pa tako za 20 auta, UŽASSSSSSSSSSSSSS. Barem je garaze ikona mogla biti dostupna na tom oil change ekranu, puno bi se ubrzalo.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #126 on: September 09, 2011, 13:13:55 »
sjećam se vremena kad se sa kacavidom/šrafcigerom u ruci drhtalo po 10-tak minuta samo da ne ispadne "load error" na samom učitavanju, a sad su nam meniji prespori

razmazismo se  8)

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #127 on: September 09, 2011, 13:42:11 »
sjećam se vremena kad se sa kacavidom/šrafcigerom u ruci drhtalo po 10-tak minuta samo da ne ispadne "load error" na samom učitavanju, a sad su nam meniji prespori
razmazismo se  8)
S 15 godina imaš strpljenja na pretek i svo slobodno vrijeme na kugli zemaljskoj. S 40-ak je malo drugačije.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #128 on: September 09, 2011, 13:56:04 »
Meni ta kupnja auto po auto uopće ne smeta. Nikad mi nije ni palo napamet da kupujem sve aute odjednom. Kad kupujem auto idem ga kupiti sa zanimanjem, pročitam tekst, pogledam brojke i izgled. I uz to uživam u predivnoj BG glazbi. Taman mi prođe 15-ak minuta za nekoliko auta i nemam potrebu forsirati kupnju svih.

No shvaćam da neki nemaju vremena na pretek i žele ga potrošiti na vožnju.

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #129 on: September 09, 2011, 15:08:10 »
Da su neznam tko ili sto ako svi ostali koji rade vozacke igre mogu ubacivat aute, staze i modove kako nebi mogli oni. A ako im toliko dugo treba da nesto naprave onda su stvarno u banani. Ako se ne prilagode trzistu koje zahtjeva osvjezenje. igre uz dlc onda ce propast osim ako stvarno ne planiraju spec 2 ili nesto na disku prodavat. Ovo sta smo dobili sa updatovima je fora ali sitnis a ono za cime svi placu nula bodova.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #130 on: September 09, 2011, 15:35:51 »
Ja smatram da, kao što i drugi rade, i oni trebaju zaposliti vanjske timove što se tiče modeliranja automobila i staza. Ako su mišljenja da onda ti modeli neće biti na razini, neka im daju određene zahtjeve pa i poduke ako je potrebno - samo neka daju nekom drugom da to radi da to sve puno brže može ići i da je krucijalni sadržaj dostupan korisnicima...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #131 on: September 09, 2011, 17:25:20 »
Ja bih volio da se vrati Apricot Hill, te Seattle City Circuit, ali sa malo prepravljenim dijelom sa skokovima kada se ide uzbrdo...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #132 on: September 09, 2011, 17:58:57 »
Mislim da je sve stvar psihologije, stalno nas drže u isčekivanju nečega, prošle godine u ovo vrijeme igre, sad dodataka za nju...

Može li se Amare uputit kakvo pismo Kazi, onako dobro namjerno, od CRO GT fan zajednice?!  ;D

Izglasamo par dobrih prijedloga i pošaljemo.

Ili oni znaju za propuste i bez nas?!  ::)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #133 on: September 09, 2011, 18:30:31 »
Da, i meni fali još auta. I to po mogućnosti japanskih, pošto u igri definitivno nema svih Hondi, nema svih Isuzua, Nema Daihatsu Charadea... Zasigurno ima još japanskih dragulja koje bih htio vidjeti u igri. Možda još koja unikatna inačica Skylinea, jer je meni ovih 28 inačica definitivno premalo.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #134 on: September 09, 2011, 19:11:52 »
Nemoj, Tite ti!