Author Topic: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic > arhivska tema  (Read 127207 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #120 on: May 03, 2012, 13:59:01 »
Sve prve runde ostaju otvorene do samog kraja - teoiretski sve mozes odvoziti samo zadnji tjedan, tako da nije presa.

Ja cu sada upregnuti i ostala 2 HR accounta i raditi na povecanju agregiranog scorea. Pozivam i sve da naprave isto, zasad nam stvarno dobro ide u prosjeku, ali bit ce cupavo kad sad krenu ove drzave gdje jako malo ljudi vozi, a osvajaju sve.

BTW Slovenski rezultat je super, njima cestitke. Ako ovako nastave (ostanu) nitko im nece moci prici blizu za taj prosjek.



Lijepo je da svi uložimo malo ekstra truda i iskažemo se pred svima, ali zbog 2 stvari me ovaj pristup jednostavno ne napaljuje, ne motivira.

Em ta zlata za AVG nitko neće shvatiti ozbiljno jer je osvajanje tog "zlata" ultra lagano što su primjetili svi. Em da to još "lažiramo" na više acc., a zbilja nikome ne predstavlja nikakav prestiž.

Zar nije bolje u svakoj rundi izabrati jedan test i onda se u njemu nagura nas 10-20 u top 250! Ipak smo Kirurzi 8)
Čak sam i ja još sinoć ušao u TOP 25 (sad 35) na zadnjem testu sa Leafom (na HSR-u). A po čistoj logici stvari onda bi u TOP 50 trebalo biti nas 10 kirurga (a u TOP 250 bar 20)...

Zar to ne bi bila mnogo konretnija šaka u oko organizatorima i svim sudionicima "in the woooorld" ;D da je 10 naših zastava u prvih 50 ??? A to bi bilo i na osnovi pravih vozačkih rezultata.

Jasno da električno FF govance nije prezabavno, al ono... Rasta, Zoky, Amar, Safety, Stinger, Iced, Rus, svi ste preko 0.200 iza mene ::) Da me pređete za samo 0.030 bili bi u top 10 - SVI!!!
A za 0.010, bili bi u top 20...

Ajde bolan, samo malo i eto im ta šaka u oko! Svaka čast Kristijanu i Agentu i Wersusu, koji su isto brži od ovih "ostalih" :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #121 on: May 03, 2012, 14:07:07 »
Slazem se u potpunosti.

S drugim acc nabijemo zlata cisto gusta radi, a sa osnovnim accountom igramo za ozbiljno.

Osim ak mi ne počnemo otvarati slovenske accounte! Ma nećemo , bilo bi glupo. Ili ipak...  ;D

Vidis, vidis..  ;D ;D

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #122 on: May 03, 2012, 14:12:15 »
Zlikovci  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #123 on: May 03, 2012, 15:51:57 »
....
Svaka čast Kristijanu i Agentu i Wersusu, koji su isto brži od ovih "ostalih" :D

loš sam ti ja primjer Fedro, moje mišljenje oko zastava, nacija i grupiranja je dijametralno suprotan vašem.

Nije bilo Peruanaca. Otvorio novi profil, peruanski (PER_versus  8)), taman htio voziti, i vidim već nas ima 12 takvih bisera. Pa sad dvojim jel se uopće upuštati u obranu peruanske časti.

Peeruanska mati, nemoj tuugovati...zovi, samo zovi....


Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #124 on: May 03, 2012, 16:01:04 »
PER_versus, ;D ;D ;D
PSN ID: poiux

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #125 on: May 03, 2012, 16:27:20 »
PSN_ID: Dzidza1978

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #126 on: May 03, 2012, 17:04:21 »
....
Svaka čast Kristijanu i Agentu i Wersusu, koji su isto brži od ovih "ostalih" :D

loš sam ti ja primjer Fedro, moje mišljenje oko zastava, nacija i grupiranja je dijametralno suprotan vašem.

Nije bilo Peruanaca. Otvorio novi profil, peruanski (PER_versus  8)), taman htio voziti, i vidim već nas ima 12 takvih bisera. Pa sad dvojim jel se uopće upuštati u obranu peruanske časti.

Peeruanska mati, nemoj tuugovati...zovi, samo zovi....



Bravo :) al moj je komentar ionako bio usmjeren vise ka tome da bi svaka zemlja bila ponosna da te svojim zove, pa tako i zemlja Zemlja 8)
Bravo tebi jos jednom.

A ja bum eto slozio GTS Academy Prvenstvo - svi koji smo u top 10 friend liste imamo bodove po F1 sistemu...

A da bi sve bilo Fedrasto bit ce i bonusa ;D za plasman u 250 i jos za TOP 10.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #127 on: May 03, 2012, 17:15:10 »
Prvo ovo..

PER_versus  8)

..onda ovo..

...Fedrasto...

Daleko smo dogurali..

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #128 on: May 03, 2012, 17:19:17 »
Pitanjce:

Hoće li se na kraju Akademije moći jasno zaključiti koja su tri najbrža Hrvata?

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #129 on: May 03, 2012, 18:34:55 »
Mozda budu za svaku zemlju izbacili nekakav prosjek igraca u nacijama...

Btw fedro, nije te bas lako uhvatiti... Jebeno si to odvozio. Mislim da sam sad na +30-50 tisucinki...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #130 on: May 03, 2012, 19:28:44 »
Djuro ne prijeti se zadnjim mjestima pokraj mene živoga ;D
Kaj si me zato zbriso s frends liste?
      ????  KAJj????? nemoj me zezati!!!! a ja idiot se cudim kak te nema nikad online!!

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #131 on: May 03, 2012, 20:36:10 »
Prvo ovo..

PER_versus  8)

..onda ovo..

...Fedrasto...

Daleko smo dogurali..

Misliš... u smislu ozbiljnosti ;D ma sad ćemo se svi mi redom uozbiljit.


Pitanjce:

Hoće li se na kraju Akademije moći jasno zaključiti koja su tri najbrža Hrvata?
Samo među onima kojima će se uopće dati sudjelovati. Inače, ovo sve mi djeluje tek kao produžetak onog tvog prvenstva najbržih krugova :D  

@Iced, hvala ako ti veliš tako. A onda bih mogao i malo promijeniti ono predviđanje. Ne mora nas biti 10 baš u top 50, nego u 250! Al ljudi to je minimalno, AJMO.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Borna12345

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 6
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #132 on: May 03, 2012, 21:18:30 »
Krenit ću i ja s drugim računom.. nek se zna gdje kirurzi najpreciznije djeluju.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #133 on: May 03, 2012, 22:54:42 »
(PER_versus  8))

Hahahah ;D ;D


Meni se baš sad nagruvalo obveza u sljedeća dva-tri tjedna, ali probat ću što više poboljšat vremena na testovima, mada mi je mutavo vozit s Leafom kako bih si poboljšao vrijeme za nekoliko tisućinki. Zato je tu Silvia, te kasnije runde...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #134 on: May 03, 2012, 23:01:37 »
Sutra vam tucem vremena samo da znate! I to na vise accountova! :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.